Zaznacz stronę

Miło nam poinformować Państwa, że realizując nową strategię One Rapala VMC, Normark Polska Sp. z o.o. zmienił nazwę na Rapala VMC Polska Sp. z o.o. To nadal my, ale już pod nową nazwą. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.rapalavmc.pl.

Jesteśmy filią firmy, która powstała z połączenia dwóch światowych gigantów rynku wędkarskiego: fińskiego producenta woblerów Rapala oraz VMC – producenta haków i kotwiczek z Francji. Obydwie firmy mogą poszczycić się długoletnią tradycją: VMC liczy sobie 226, a Rapala- 86 lat. Tak! Dokładnie w 1936 roku Lauri Rapala zrobił z drewna balsa pierwszy na świecie przynętę imitującą uciekającą rybkę. Od tej pory łowienie na woblery opanowało świat wędkarstwa i wszystkie firmy produkujące przynęty podążają w kierunku wyznaczonym ponad 80 lat temu przez Rapalę. Normark Polska działa na polskim rynku od 1994 roku, w 2022 roku, realizując now strategię One Rapala VMC, Normark Polska Sp. z o.o. zmienił nazwę na Rapala  VMC Polska Sp. z o.o.

Zajmujemy się dystrybucją sprzętu wędkarskiego. Z każdym rokiem rozszerzamy zakres działalności o coraz to nowy sprzęt i nowe marki. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem znanych i cenionych na świecie producentów sprzętu wędkarskiego: Rapala, VMC, Okuma, 13Fishing, Dynamite Baits, Carp Spirit, Sufix, Storm, Blue Fox, Marttiini. Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku Rapala oraz Okuma. W związku z tym, że nie prowadzimy  sprzedaży detalicznej, zapraszamy do naszych partnerskich sklepów stacjonarnych i internetowych, których dane teleadresowe znajdują się w zakładce Sklepy Partnerskie.

Rapala VMC Polska Sp. z o.o.