Zaznacz stronę
Normark Polska, jako wyłączny dystrybutor haków VMC, w imieniu firmy VMC i swoim ma zaszczyt zaprosić Państwa na czwartą edycję zawodów spławikowych VMC CUP 2018, które odbędą się w dniach 25-26 sierpnia 2018 na kanale Żerańskim. Gwiazdą tegorocznych zmagań będzie utytułowany francuski zawodnik, multimedalista Diego Da Silva.
Zapraszamy na spotkanie i pokaz przygotowywania zanęt przez Mistrza po sobotniej turze (po posiłku około godziny 16:00).
Serdecznie zapraszamy!

1. W zawodach prawo startu ma każdy zawodnik posiadający ważne zezwolenie na wędkowanie (na dzień zawodów) na wodzie przy należnej do danego okręgu na której rozgrywane są zawody.
2. Każdy zawodnik ma prawo do startu w dwóch turach.
3. O wygranej decydują uzyskane punkty sektorowe z dwóch tur.
4. Zawodnicy biorący udział tylko w jednej turze nie będą klasyfikowani.
5. Sektory będą liczyć max. 12-15 osób.
6. Zawody odbywać się będą zgodnie z zasadami PZW. W szczególności zostanie zwrócona uwaga na siatki do przetrzymywania ryb, które muszą mieć minimum 3m długości. Przestrzegamy również o nie przekraczaniu limitów zanęt i przynęt wędkarskich.
7. Wpisowe zostanie w całości przeznaczone na organizację i nagrody zawodów VMC CUP.
– Dla każdego zawodnika przewidziany jest obiad i napój.
8. Wpisowe na rok 2018r: – 180pkt. / 2 tury. 
Wpisowe pobierane będzie w pierwszym dniu zawodów.
9. O zwycięstwie VMC CUP decydować będą punkty zdobyte w dwóch turach.

10. Pula nagród uzależniona będzie od ilości startujących zawodników.
11. Zapisy: Robert Woźniel tel: 792 399 226

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.

1. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem Pani/Pana dobrowolnie podanych danych osobowych jest Mariusz Sułek Normark Polska / sklep MatchThis.pl. 
2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach organizacyjnych w zakresie imprez sportowych organizowanych przez Mariusz Sułek Normark Polska / sklep MatchThis.pl. 
3. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5. Podanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji celów określonych w ust. 2 jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
6. Równocześnie informujemy Panią/Pana o prawie wniesienia, w przypadkach wymienionych w artykule 23. Ust.1 pkt. 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych, pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt. 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych, wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych.
7. Każdy uczestnik zgłaszający się do startu w zawodach wyraża automatycznie zgodę na przetwarzanie danych osobowych (imię i nazwisko) przy upublicznieniu listy startowej, wyników oraz zdjęć z zawodów.